Finansowanie

Program Mieszkanie dla Młodych

Mieszkanie dla Młodych, zwane także MDM, jest państwowym programem skierowanym do młodych małżeństw, osób samotnie wychowujących dzieci lub singli. Program ten obejmuje dopłaty do kredytów hipotecznych – dzięki temu programowi od początku tego roku można starać się o kredyt z dopłatą.

WYBRANE INWESTYCJE WAWEL SERVICE objęte są programem MIESZKANIE DLA MŁODYCH! Zapytaj naszego doradcę, jak skorzystać z programu i uzyskać dopłatę!

Informacji udziela:

  Dorota Krajewska-Ptak

  Doradca Kredytowy

  tel: +48 606 736 563

  e-mail: kredyty@wawelservice.pl

 

Znalezienie odpowiedniego mieszkania, spełniającego wszelkie oczekiwania nabywców, nie jest rzeczą prostą. To proces wymagający nie tylko znajomości rynku, ale również doboru odpowiedniej opcji kredytowej, zapewniającej bezpieczną i spokojną przyszłość. Mając świadomość powagi tej inwestycji oraz obaw i wątpliwości związanych z podjęciem takiego kroku, przygotowaliśmy dla Państwa szereg rozwiązań kredytowych (np. nowatorski program zamiany nieruchomości "Zamień stare na nowe")

Naszym klientom proponujemy elastyczne i dopasowane specjalnie do potrzeb, oczekiwań i możliwości propozycje współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z vademecum zbierającym informacje dotyczące kredytów – ich rodzajów, warunków przydzielania i  sposobów spłacania. Zachęcamy również do zadawania pytań konsultantom!  Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie.

Zapraszamy na naszą stronę poświęconą finansowaniu zakupu mieszkań!

 

 

Tanie mieszkania - Wawel Service
Dom dla Każdego
Zapraszamy na Youtube