Mieszkaniowe życzenia

04.07.2013

Witajcie,

blog "Mieszkaniowy Przewodnik" powstał po to, by podpowiadać - na co zwracać uwagę wybierając, kupując i aranżując Wasze wymarzone mieszkanie. Jest mam miło przeprowadzać Was  krok po kroku przez proces szukania, wyboru, zakupu i aranżacji Waszych „czterech kątów”. Mamy nadzieję, że rady i pomysły zaprezentowane na blogu są dla Was źródłem inspiracji.

Tym razem – to my chcielibyśmy się zainspirować Waszymi pomysłami. Zależy nam na tym, by w jak najlepszy sposób trafić w Wasze oczekiwania i mam w związku z tym do Was serdeczną prośbę: jeśli chcecie poczytać u nas o jakiś konkretnych tematach związanych z zakupem mieszkania, kredytami mieszkaniowymi itp. to wpiszcie interesujące Was kwestie w komentarzach pod tym wpisem na Facebooku. Jeśli coś Was frapuje, interesuje, nad czymś się zastanawiacie, chcielibyście uzyskać poradę - to jest to dobry moment!

Zapraszamy!

Zobacz również

Jak wybrać odpowiedni dom lub mieszkanie, aby być zadowolonym i móc prowadzić w nim szczęśliwe życie? Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i otrzymać gwa...
28.06.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x