Dni otwarte inwestycji – czy i dlaczego warto się tam wybrać?

21.08.2013

Latem, praktycznie co weekend, deweloperzy w całej Polsce zapraszają przyszłych nabywców na dni otwarte inwestycji. Czym jest taka impreza, czego można się podczas niej spodziewać i czy warto się na nią udać?

Dni otwarte to doskonała okazja, by poznać inwestycję do tej pory oglądaną jedynie na billboardach. Być może okaże się, że powinniśmy pożegnać się z nadziejami, że to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja. Choć czasem z racji wędrujących tłumów drzwi otwarte nie zapewniają dużego komfortu oglądania, nawet ta jedna wizyta jest w stanie rozwiać wątpliwości na temat inwestycji:  dojazdu do miasta, widok z okna czy asortyment w najbliższym sklepie. To również doskonała okazja, żeby zweryfikować proporcje znane z nam tylko z ulotki czy internetu.

To czas na zadanie szczegółowych pytań – zwłaszcza, że coraz częściej na dniach otwartych można spotkać fachowców – doradcę kredytowego, przedstawiciela banku czy architekta wnętrz i ogrodów. Deweloperzy coraz częściej dbają także o to, aby zapewnić najmłodszym opiekę w trakcie oglądania inwestycji przez rodziców. Dla dzieci przewiduje się opiekunki, specjalnie wydzielone strefy, gry i zabawy.

Zwyczajem u niektórych deweloperów są również promocje przygotowane jedynie dla gości dni otwartych. Przecenione mogą być mieszkania, garaże lub miejsca postojowe. Tylko w ostatnim czasie wśród propozycji pojawiły się m.in.: bony na zakup materiałów wykończeniowych czy wykończenie mieszkania w cenie zakupu.  W wielu przypadkach takie okolicznościowe propozycje są raczej miłym akcentem niż szansą na oszczędności wielkiego rzędu. W ubiegłym roku zdarzały się upusty 5-10 - proc. Czasem deweloperzy proponują indywidualne negocjowanie ceny. Warto spróbować!

Kupno gotowego mieszkania w domu już oddanym do użytku uwalnia także od ryzyka, że nasze mieszkanie nie zostanie wybudowane lub budynek nie uzyska pozwolenia na użytkowanie. Co więcej, już zaaranżowane lokale pokazowe – pozwolą mogą stać inspiracją podczas urządzania własnego mieszkania lub domu. Warto chodzić na takie prezentacje!

Deweloper Wawel Service już te wakacje również zapraszamy do obejrzenia możliwości aranżacyjnych i jakości naszych inwestycji podczas osobistej wizyty w lokalach pokazowych Dom dla Każdego  - osiedle domów energooszczędnych wykonanych w innowacyjnej technologii ze spienionego polistyrenu. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych i technicznych „Dom dla Każdego” może być eksploatowany przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii przeznaczonej do ogrzewania.

Inwestycja „Dom dla Każdego” to energooszczędne domy z dopłatą do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Sprawdź więcej na stronie www.taniemieszkania.pl/oferta/etapy/dom-dla-kazdego-green-valley oraz w programie „Dom Marzeń” w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 na TVP Info.

  • Willa Sowiniec – luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, zlokalizowana na Woli Justowskiej, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, zaprojektowana z myślą o nowoczesnym i wymagającym Kliencie. Willa Sowiniec to pewna inwestycja dla osób ceniących sobie wyższe standardy mieszkaniowe, komfort i bliskość natury.

Komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie – sprawdź naszą ofertę na: http://www.willasowiniec.pl

Zachęcamy do skontaktowania się z doradcą w celu umówienia się na wizytę w wybranym lokalu pokazowym:  Biuro sprzedaży Wawel Service, Kraków, ul. Plac na Groblach 21, tel.: (12) 628 06 00, e -mail: biuro@taniemieszkania.pl

Zobacz również

Mieszkania energooszczędne to najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokim komforcie, świeżym powietrzu, a także - niższych kosztach zakup...
07.08.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x