„Domy dla Każdego” na szczycie klimatycznym COP19

14.11.2013

13 listopada w Warszawie Minister Środowiska Marcin Korolec wraz z Krajowym Przedstawicielem UN Global Compact - Kamilem Wyszkowskim zainaugurowali inicjatywę Caring for Climate. Podczas wydarzenia obecni byli przedstawiciele firmy M3 System, nagrodzeni w tym roku w konkursie GreenEvo za innowacyjną technologię budowy  „Domów dla Każdego” oraz pozostali laureaci.

Monolityczna, samonośna konstrukcja ze spienionego polistyrenu – unikalny materiał wykorzystywany do budowy energooszczędnych domów w inwestycji Wawel Service „Dom dla Każdego” w Michałowicach i Niepołomicach pod Krakowem – zostanie zaprezentowana podczas szczytu klimatycznego COP19, który w tym roku odbywa się w Warszawie. Innowacyjna technologia dostarczana przez firmę M3SYSTEM Sp. z o. o. zostanie przedstawiona szerokiemu gronu gości w ramach wystawy „Zielony klimat” w Pałacu Kultury i Nauki. Ekspozycję w PKiN będzie można oglądać w godz. 10.00-18.00 przez cały czas trwania szczytu klimatycznego, aż do 22 listopada. Wystawa „Zielony klimat” została objęta honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP, Anny Komorowskiej.

Technologia budowy „Domów dla Każdego” została w tym roku laureatem prestiżowego konkursu GreenEvo. Laur w konkursie pozwolił zaprezentować ją podczas wielu misji gospodarczych, licznych seminariów, spotkań biznesowych oraz konferencji na całym świecie – otworzył jej również drzwi do wystaw i inicjatyw obywających się w ramach tegorocznego szczytu klimatycznego. Dzięki wyróżnieniu w konkursie GreenEvo, mamy dziś szansę wziąć udział w inauguracji Caring for Climate. To dla nas duża szansa na nawiązanie kontaktów, które, mam nadzieje, zaowocują w przyszłości – mówi Henryk Świtowski, Prezes PRO-ECO INVESTS.A.

W ramach inauguracji Caring for Climate przeprowadzona została również krótka debata pt „Polski  biznes a środowisko – razem czy osobno? Perspektywa lat 2014 – 2020“. Rozmowa przeprowadzona została z przedstawicielem rządu, ONZ, świata  dyplomacji i biznesu. Inauguracja jest najistotniejszym wydarzeniem ONZ będącym wstępem do High Level Roundtable w ramach Szczytu Klimatycznego COP19. W takcie inauguracji obecni będą przedstawiciele głównych mediów, obejmujących patronatem mediowym szczyt klimatyczny.

Więcej informacji na temat technologii budowy energooszczędnych „Domów dla Każdego” na: www.taniemieszkania.pl/oferta/etapy/dom-dla-kazdego-green-valley oraz www.domdlakazdego.info

Zobacz również

Stosowanie odnawialnych źródeł energii jest wynikiem troski o środowisko naturalne, ale również rozwiązaniem, które przynosi duże korzyści ekonomiczne...
06.11.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x