Apartamenty Sowiniec: sam stwórz swoją przestrzeń

26.11.2013

Niezwykłe sąsiedztwo, ciekawa historia, wszechobecna sztuka i szczypta Japonii. A do tego wszystkiego możliwość zakupu mieszkania wraz z projektem, wykończeniem i aranżacją wnętrz. To tylko kilka atrybutów luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec, której kolejny etap powstaje w willowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska.

Apartamenty Sowiniec, usytuowane niespełna 2 kilometry od Willi Decjusza, to najnowsza propozycja dewelopera Wawel Service, skierowana do ludzi wyjątkowych - ceniących indywidualizm, aktywnych i chcących od życia czegoś więcej. Ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca…

Przestrzeń na warunkach klienta

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji Apartamenty Sowiniec będą miały wpływ na jego układ, ilość i funkcjonalność pomieszczeń. - O tym, jak będą wykończone wnętrza luksusowych apartamentów nasi Klienci mogą zdecydować sami, a my zrealizujemy ten pomysł – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wawel Service. - W cenie apartamentu proponujemy bowiem projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrza i ogrodu według indywidulanego pomysłu nabywcy – dodaje.

Projekty aranżacji wnętrz, osoby kupujące mieszkanie w inwestycji Apartamenty Sowiniec otrzymają gratis, wraz z pełnym doradztwem i możliwością zamówienia wszelkich mebli i dodatków, w których doborze pomogą architekci InsideLab. Studio architektoniczne InsideLab zajmuje się projektowaniem mebli, wnętrz komercyjnych i prywatnych najwyższej jakości. - Wnętrza w inwestycji są przestronne i pozwalają na sporą swobodę w projektowaniu. Na życzenie Klientów możemy stworzyć tu różnorodne projekty: od prostych wnętrz balansujących pomiędzy minimalizmem a eko-designem, po nowoczesne, eleganckie projekty z elementami glamour  –mówi Wojciech Pleti z InsideLab.

Apartamenty dla wyjątkowych

Pełną kontrolę nad inwestycją przejęła firma Wawel Service. – Pod nowopowstałą marką „Wawel Service dla wymagających” realizujemy projekty mieszkaniowe, które wyróżniają się na rynku mieszkaniowym – tłumaczy Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. - Inwestycje, które proponujemy Klientom powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, współpracę ze sprawdzonymi partnerami oraz wielką pasję: chcemy tworzyć wnętrza, w których można poczuć się wyjątkowo - dodaje.

Apartamenty Sowiniec to bez wątpienia miejsce, w którym można się tak poczuć. W każdym domu znajdują się jedno i dwupoziomowe mieszkania o metrażach od 60 do 200 m2. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkową kondygnacją w przyziemiu oraz własny ogród japoński - miejsce relaksu i ukojenia dla zmysłów. Apartamenty na piętrze posiadają drugą kondygnację –  poddasze z przeszkleniami i tarasem. Ponad to, jak deklaruje deweloper - każdy apartament w inwestycji zostanie wzbogacony w dzieło znanego krakowskiego artysty-grafika Krzysztofa Skórczewskiego.

Deweloper zadbał o sprawną i bezkolizyjną komunikację wewnątrz osiedla oraz o dobry dojazd. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. W podziemiu znajdą się miejsca parkingowe i garaże, przewidziano również miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Wspólne tereny zielone zostaną zaprojektowane przez profesjonalnego architekta krajobrazu i pielęgnowane przez ogrodnika.

Odwiedź luksusowe Apartamenty Sowiniec podczas Dnia Otwartego

W sobotę, 30 listopada, w godzinach od 10.00 – 16.00 Klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty Sowiniec”. Podczas imprezy na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Zainteresowani będą mieli również szansę obejrzeć apartament pokazowy z przynależącym do niego japońskim ogrodem oraz skosztować przekąsek z sushi baru.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”? Deweloper przygotował specjalne atrakcje - projekt aranżacji wybranego mieszkania w inwestycji gratis oraz losowanie nagrody wśród gości - weekendowego pobytu w ekskluzywnym apartamencie nad jeziorem Czorsztyńskim! Warunkiem jest rezerwacja mieszkania w trakcie Dnia Otwartego. Na najmłodszych uczestników imprezy czekają warsztaty origami.

Serdecznie zapraszamy!

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

30 listopada 2013 r., godz. 10.00 – 16.00

Kraków, Wola Justowska, ul. Wiosenna 6M/1

Więcej informacji o inwestycji na www.apartamentysowiniec.pl

Zobacz również

Już w ten weekend (23-24 listopada) serdecznie zapraszamy na - ostatnią w tym roku - 101. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań. Wawel Service, ze swoją w...
22.11.2013

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x