• Kraków (12) 376-72-48
  • Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)

Wawel Service Budowlaną Firmą Roku 2013

17.02.2014

W 11. edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik „Builder”, firma Wawel Service została uhonorowana godłem Budowlana Firma Roku, a prezesi Bogusław Maciaś i Grzegorz Zagrabski otrzymali wyróżnienia za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy w 2013 roku.

Gala wręczenia wyróżnień Budowlana Firma Roku, Laury Buildera i statuetek Polski Herkules odbyła 12 lutego się w warszawskim Hotelu Polonia Palace. Ideą konkursu jest wyłanianie wyróżniających się przedsiębiorstw, działających na polskim rynku budowlanym, a tym samym upowszechnianie dobrych praktyk w branży. Miło nam poinformować, że Wawel Service znalazł się w tym szacownym gronie i został wyróżniony w kategorii Deweloper.

Wawel Service już od wielu lat angażuje się w projekty, które pozwalają usprawnić jakość energetyczną i ekonomiczną w budownictwie. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom - w 2013 roku zainwestowaliśmy w budownictwo energooszczędne. Jako jeden z pierwszych deweloperów, zaoferowaliśmy innowacyjne rozwiązania podnoszące komfort i jakość codziennego życia: tanie w zakupie i tanie w eksploatacji domy i mieszkania energooszczędne – mówi Bogusław Maciaś, prezes Wawel Service. - Dziś już wiemy, że podjęliśmy dobrą decyzję. Nasza krakowska inwestycja „Borkowska B1 i B2”, jako pierwsza w Polsce, pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW i spełnia wymogi dla standardu NF40. Oznacza to, że nabywcy mieszkań mogą skorzystać z dopłat do kredytu hipotecznego w ramach programu NFOŚiGW – dodaje.

Więcej informacji o energooszczędnej ofercie Wawel Service: www.taniemieszkania.pl oraz www.domdlakazdego.info

Zobacz również

Wybór odpowiednich kolorów do wnętrz to nie lada kłopot dla wielu samodzielnie urządzających mieszkanie. Podpowiadamy, jak wybierać i łączyć kolory, b...
06.02.2014
Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x