Powrót Bonów Mieszkaniowych

28.04.2014

Wawel Service promuje mieszkania energooszczędne ze swojej oferty rozdając Klientom Bony Mieszkaniowe.

Bon Mieszkaniowy upoważnia do pobrania bezzwrotnej dopłaty do kredytu hipotecznego na zakup energooszczędnego mieszkania w inwestycji Wawel Service -  Borkowska B1 i B2. Jest to pierwsza inwestycja wielorodzinna w Polsce, która spełnia wymogi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Co za tym idzie, gwarantuje klientom 11 tys. zł. dopłaty na zakup mieszkania, w którym koszty eksploatacyjne zostały ograniczone do minimum.

Ulotki w formie Bonów Mieszkaniowych to część kampanii „Mówimy NIE wysokim rachunkom”, którą Wawel Service prowadzi od początku kwietnia. Inwestujemy w edukację swoich Klientów - promujemy rządowe dopłaty do kredytów na zakup domów i mieszkań energooszczędnych.  Przypomnijmy, że program dopłat, na który NFOŚiGW przeznaczył 300 mln zł, formalnie zaczął działać od stycznia 2013 r. (http://www.nfosigw.gov.pl/). Za pomocą kampanii walczymy również z mitem, że budownictwo energooszczędne jest dużo droższe i wbrew socjalistycznemu minimalizmowi przekonuje, że ich mieszkania należą do lokali z najwyższej półki pod względem jakości użytych materiałów i wykonania. Skąd więc ten PRL?

Wszystko za sprawą Krystyny! Krystyna Borkowska jest bohaterką kampanii Wawel Service, która za pomocą krótkich dowcipnych haseł, razem z deweloperem „mówi nie wysokim rachunkom” i uczy zasad energooszczędności. Kampania „Mówimy NIE wysokim rachunkom!” dotyczy nie tylko energooszczędnej inwestycji z dopłatą - Borkowska B1 i B2, ale również energooszczędnych budynków wielorodzinnych Halszki 28A, Wężyka 10 oraz jednorodzinnych Domów dla Każdego w Michałowicach i Niepołomicach pod Krakowem. 

Bony Mieszkaniowe będą w najbliższym czasie rozdawane na skrzyżowaniu Zakopianki i we wszystkich krakowskich marketach budowlanych. Po szczegóły zapraszmy do Biura Sprzedaży Wawel Service.

Zobacz również

Lokatorzy mieszkań energooszczędnych obniżyli rachunki za ogrzewanie o 30 %. A Ty, co zrobiłeś dla obniżki kosztów własnych? O budownictwie energooszc...
15.04.2014

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x