Wawel Service na konferencji „Trendy w Nieruchomościach”

01.07.2014

V Konferencja  Emmerson Lumico „Trendy w Nieruchomościach” odbyła się 24 czerwca 2014 r. w hotelu Andel’s. Wawel Service wystąpił w roli prelegenta oraz sponsora wydarzenia.

W tym roku tematami przewodnimi wydarzenia były: „Aspekty energochłonności – kierunki rozwoju rynku nieruchomości w najbliższych latach”. Konferencja miała na celu przedstawienie najbardziej aktualnych trendów i zagadnień związanych z energooszczędnym budownictwem mieszkaniowym i komercyjnym z perspektywy najważniejszych specjalistów związanych z tym rynkiem tj: analityków i rzeczoznawców majątkowych, instytucji finansowych, specjalistów od marketingu, deweloperów, firm budowlanych, firm zajmujących się nowymi technologiami w budownictwie.

Wiktor Wilczyński - ekspert Wawel Service, przeprowadził prelekcję na temat przykładów budownictwa przyjaznego środowisku i energooszczędnego. - Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań zmniejsza koszty eksploatacji, przyspiesza zwrot inwestycji i gwarantuje wyższą wartość rynkową nieruchomości już na starcie. Proponowane przez NFOŚiGW dopłaty rekompensują natomiast część nakładów, jakie wiążą się z wydatkami na rozwiązania oszczędzające energię - mówił Wiktor Wilczyński. – Wierzymy, że inwestycja w innowacyjne technologie i wspieranie rozwiązań energooszczędnych to dobra decyzja. Budujemy z myślą o przyszłości i mówimy „nie” wysokim rachunkom – dodał ekspert Wawel Service.

Wawel Service ma zaprojektowanych ponad 200 domów i mieszkań, które jako pierwsze w Polsce spełniają warunki umożliwiające uzyskanie dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach NFOŚiGW. Modelowym przedsięwzięciem tego typu są energooszczędne budynki wielorodzinne w Krakowie: Borkowska budynek B1 i B2, Halszki 28A oraz wyposażona w kolektory słoneczne - Wężyka 10.

 

Zobacz również

28 maja 2014 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek A w Krakowie. Pierwsza z dwóch części in...
03.06.2014

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x