Promocja: Student na swoim - Dzień Otwarty Wężyka 10 18.10

03.10.2014

Zaczynasz studia? Jesteś studentem? W tą sobotę przyjdź na Dzień Otwarty inewstycji Wężyka 10, kup mieszkanie, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

Pomyśl o swojej przyszłości! Już dziś zainwestuj we własne M! Ceny wynajmu w Krakowie wahają się od 700 zł do nawet 1500 zł. Po co płacić za najem, skoro rata kredytu może wynosić nawet mniej?

Zamień akademik na mieszkanie

…a po studiach będziesz u siebie!

Każdy, który do 31 października 2014 r. zdecyduje się kupić mieszkanie w energooszczędnej inwestycji Wężyka 10 w Czyżynach, otrzyma gwarancję, że pokryjemy za niego opłaty za czynsz aż do czasu przeprowadzki na nowego lokum! W tą sobotę przyjdź na Dzień Otwarty inewstycji Wężyka 10, aby poznać szczegóły Promocji!

Kup mieszkanie teraz, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

 

Serdecznie zapraszamy:

18 października 2014 r.,  godz. 10:00 - 17:00

Biuro Budowy, ul. Wężyka 10, Kraków (Czyżyny)

 

Wężyka 10 - inwestycja wyposażona w kolektory słoneczne

Wężyka 10 w krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się domem dla 48 rodzin. W projekcie przewidziano mieszkania: 2- i 3 - pokojowe, o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie posiadać będą balkony, a te zlokalizowane na parterze - przydomowe ogródki.

Zastosowanie plastycznych środków wyrazu, takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Przewidziano wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie. Inwestycja wyposażona zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę.

Wężyka 10 to pierwsza inwestycja wielorodzinna w Krakowie, wyposażona w kolektory słoneczne. Urządzenia te z powodzeniem dostarczą energię cieplną potrzebną do ogrzewania wody użytkowej. Dzięki temu mieszkania będą tańsze w eksploatacji a koszty przygotowania ciepłej wody użytkowej niższe. Budynek wyposażony zostanie w instalację c.o. zasilaną z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.

To idealna oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania przy ul. Wężyka to doskonała lokata kapitału!

Wiecej: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wezyka

 

Zobacz również

Serdecznie dziękujemy za udział w 21. Festynie „Jesień Kurdwanów 2014” i gorący doping podczas meczu „Przyjaciele Kurdwanowa” vs. „Wawel Service”.
09.09.2014

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x