Św. Mikołaj u Podopiecznych Fundacji

09.12.2014

05 grudnia br. Podopiecznych Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie odwiedził św. Mikołaj. Oto foto relacja z wydarzenia, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Do podopiecznych Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie św. Mikołaj przyszedł w tym roku nieco wcześniej. Już 5. grudnia w siedzibie Fundacji przy ul. Ułanów zorganizowano imprezę integrującą Podopiecznych, ich rodziny, pracowników, przyjaciół, sponsorów i darczyńców Fundacji. Mieliśmy ogromną przyjemność pomóc w organizacji paczek świątecznych oraz uczestniczyć w tym wyjątkowym, wzruszającym wydarzeniu.

Pomysłodawca całego wydarzenia, Barbara Pacura, zastępca przewodniczącej zarządu Fundacji, zapewniła Podopiecznym całe mnóstwo atrakcji. Na tłumnie zebranych czekała świta św. Mikołaja – aniołki oraz diabełki, które nie pozwoliły gościom nudzić się ani przez chwilę.

Wspólne śpiewy i tańce to tylko niektóre z atrakcji, jakie zapewniła przybyłym świąteczna ekipa. Na koniec wszyscy otrzymali paczki mikołajkowe pełne słodkości.

Wspólnie z Fundacją dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie  zainaugurowaliśmy kampanię „Budujemy z sercem”. Pragniemy pomóc rozbudować ośrodek przy ul. Ułanów w Krakowie i profesjonalnie go wyposażyć, aby jak najlepiej służył Podopiecznym.

Zobacz również

Energooszczędne inwestycje Wawel Service zostały objęte atrakcyjną promocją! W cenie nieruchomości można otrzymać bon na energooszczędne AGD!
21.11.2014

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x