Wężyka 10 – mieszkania gotowe do odbioru!

02.04.2015

1 kwietnia br., Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Wężyka 10 w Krakowie. Lokale są już gotowe do zamieszkania.

Oddana do użytkowania  Wężyka 10 to jedna z pierwszych inwestycji wielorodzinnych w mieście wyposażona w kolektory słoneczne, umiejscowione na dachu budynku. Przyszli nabywcy mogą od razu po zakupie przystąpić do odbioru mieszkania, a w krótkim czasie również do przeprowadzki.

Inwestycja zlokalizowana jest w Czyżynach.

Większość mieszkań została sprzedana jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytkownia. Na przyszłych właścicieli czeka tu jeszcze siedem wolnych mieszkań.

Sprawdź szczegóły!

Dodatkową zachętą jest energooszczędność budynku. Kolektory słoneczne zimą pozwolą oszczędzić do 50%, latem zaś w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową. W okresie jesienno – zimowym, gdy słońca będzie mniej system wesprze instalacja c.o. zasilana z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.

Położenie Wężyka 10 gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych zarówno przy al. Pokoju, jak i przy al. Jana Pawła II. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz Krakowskiego Parku Technologicznego.

Więcej informacji na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wezyka

Zobacz również

Zapraszamy do odwiedzenia luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. W weekend - 11 i 12 kwietnia...
02.04.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x