Poczuj wiosnę na Wiosennej! Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Sowiniec

02.04.2015

Zapraszamy do odwiedzenia luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. W weekend - 11 i 12 kwietnia zaplanowaliśmy tu Dni Otwarte.

W ten weekend, (11 i 12 kwietnia) w godzinach od 10.00 – 17.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja Apartamenty Sowiniec, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza. Na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją, doradca kredytowy oraz architekt wnętrz.

Deweloper przygotował dla gości specjalną promocję – projekt aranżacji tarasu lub ogrodu gratis. Warunkiem jest rezerwacja apartamentu w trakcie Dni Otwartych!

 

Apartamenty Sowiniec to propozycja skierowana do ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca. O tym, jak będą wykończone wnętrza nabywcy mogą zdecydować sami, a inwestor zrealizuje ten pomysł - w cenie każdego apartamentu zawarty jest dodatkowo projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

W każdym domu znajdzie się do 6 jedno- i dwupoziomowych apartamentów o metrażach od 63 do 185 mkw. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkową kondygnację w przyziemiu oraz własny ogród japoński, a lokale na poddaszu - taras. Większość apartamentów posiada również pomieszczenia przeznaczone na siłownię, domową salkę fitness lub pokój SPA.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Przewidziano tu miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Dni Otwarte stwarzają najlepszą okazję, by poczuć klimat inwestycji Apartamenty Sowiniec osobiście!

Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Sowiniec:

11 -12 kwietnia 2015 r., godz. 10.00 – 17.00

Kraków, Wola Justowska, ul. Wiosenna 6 N / 2

www.apartamentysowiniec.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Wyobraź sobie, że mieszkasz w wygodnym, nowoczesnym domu, a twoje rachunki zmniejszają się… Brzmi nierealnie? Przyjdź na Dzień Otwarty domu energooszc...
27.03.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x