• Kraków (12) 376-72-48
  • Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)

Zawiła – nowa inwestycja Wawel Service na Klinach

08.05.2015

W dzielnicy Kliny, w otoczeniu zieleni, powstaje kameralny budynek wielorodzinny. Zawiła to idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących ciszy i dobrego połączenia z centrum miasta. Budowa inwestycji rozpocznie się w II kwartale 2015 r.

W ramach nowego przedsięwzięcia, proponujemy naszym Klientom funkcjonalne mieszkania, które zaprojektowano z niezwykłą dbałością o detale. Liczne przeszklenia, tarasy i wielostronna ekspozycja budynku – pozwolą mieszkańcom inwestycji Zawiła na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i stworzą niepowtarzalna atmosferę wnętrz.

W tym trzypiętrowym budynku znajdą się 84 mieszkania: o powierzchni od 34 do 78 m2. Niska zabudowa inwestycji zharmonizuje z istniejącymi już budynkami oraz zaaranżowanym wokół terenem. Dla zmotoryzowanych przewidzieliśmy tu wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych, znajdą się również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców w budynku zamontowane zostaną cichobieżne windy. Parter inwestycji przeznaczony zostanie na lokale usługowe.

Inwestycja będzie dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez ulicę Kobierzyńską oraz alternatywnie: Zakopiańską i Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą się sklepy spożywcze oraz centrum fitness. Miłośnicy przyrody docenią natomiast bliskość terenów rekreacyjnych w okolicy Parku Krajobrazowego, zalewu Zakrzówek czy Skałek Twardowskiego. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdzie się również plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja oddalona jest o 3 km od obwodnicy miasta, zaś 9 km od Centrum. Trzy kilometry od osiedla zlokalizowany jest Park Handlowy Zakopianka (Carrefour, Castorama, Decathlon, apteka, fryzjer), Cinema City, Makro, Centrum Stomatologiczne, siłownia i wiele innych. Zgodnie z planem dewelopera oddanie inwestycji do użytkowania nastąpi w IV kwartale 2016 roku.

Więcej: https://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/zawila

Zobacz również

Zapraszamy do odwiedzenia luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. W weekend - 11 i 12 kwietnia...
02.04.2015
Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x