„Zamień stare na nowe” – atrakcyjny program dla nowych lokatorów

08.06.2015

Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe, większe lub mniejsze, bardziej atrakcyjne ale perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań? Mieszkania w najnowszych krakowskich inwestycjach dewelopera Wawel Service: Zawiła, Lema i Piasta Kołodzieja, można nabyć w ramach niezwykle wygodnego programu „Zamień stare na nowe”. Jak sama nazwa wskazuje, polega on na „zamianie” nieruchomości, poprzez sfinansowanie zakupu nowego mieszkania lub domu z oferty dewelopera ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania.

„Program „Zamień stare na nowe” proponujemy naszym klientom już od 5 lat. Od samego początku projekt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku. Wszystkie nieprzyjemne procesy bierzemy na swoje barki i staramy się, aby zakup mieszkania, który sam w sobie jest bez wątpienia ważnym i zarazem stresującym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla naszych klientów. Z programu można obecnie skorzystać wybierając mieszkanie zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji - Zawiła, Lema i Piasta Kołodzieja, jak i tych, gdzie lokale są już gotowe i czekają na odbiór – Apartamenty Sowiniec, Wężyka 10 oraz Borkowska B1 i B2.” - mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes zarządu Wawel Service Sp. z o.o.

Warunkiem skorzystania z programu jest wybór i podpisanie umowy rezerwacyjnej/przedwstępnej na jedno z mieszkań z oferty Wawel Service. Następnie, nabywca podpisuje z deweloperem umowę pośrednictwa w sprzedaży – taka forma kontraktu niesie za sobą olbrzymi wachlarz możliwości w przygotowaniu i prezentowaniu oferty sprzedaży nieruchomości. Kolejnym krokiem jest pomoc dewelopera w ustaleniu ceny rynkowej, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do zawarcia transakcji kupna-sprzedaży, pomoc przy prezentacji nieruchomości oraz finalnie - pomoc przy sprzedaży lokalu.

W ramach usługi deweloper gwarantuje:

  • dokonanie szybkiej i korzystnej transakcji,
  • brak dodatkowych kosztów związanych z prowizją dla pośrednika,
  • przygotowanie strony formalno-prawnej gwarantującej bezpieczeństwo transakcji,
  • możliwość skorzystania z wygodnego i atrakcyjnego kredytu pomostowego na czas sprzedaży dotychczasowego mieszkania (0% za spłatę, bez dodatkowych kosztów, raty tylko przez kilka miesięcy)

*program nie dotyczy inwestycje realizowanych w Warszawie

Zobacz również

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w energooszczędnej inwestycji Halszki 28A w Krakowie w okresie od 25 maja 2015 roku do 25 czerwca 2015 ...
25.05.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x