Program partnerski Wawel Service

24.06.2015

Jesteś zadowolony z zakupu nieruchomości od Wawel Service, słyszałeś o nas same pozytywne opinie, prowadzisz biuro nieruchomości lub inną działalność, w ramach której codziennie spotykasz osoby zainteresowane zakupem nowego lokum?  Wskaż nam swoich znajomych lub klientów, a my nagrodzimy Twoją rekomendację!

Dzięki Programowi Partnerskiemu Wawel Service każda osoba i firma mająca bezpośredni kontakt z naszym klientami, może stać się naszym sprzedawcą i ambasadorem marki. Wystarczy polecić nam osobę lub firmę, zainteresowaną zakupem nieruchomości w Wawel Service, a my nagrodzimy rekomendację:

  • dla polecającego gwarantujemy wynagrodzenie: +0,5% wartości kupowanej nieruchomości!
  • dla poleconego gwarantujemy: satysfakcję z dokonanego wyboru!

Zasady udziału w Programie Partnerskim Wawel Service:

  • Mieszkasz na jednym z naszych osiedli, prowadzisz firmę lub na co dzień stykasz się z ludźmi poszukującymi mieszkania – poleć ofertę Wawel Service osobom, które szukają lokum.
  • Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.taniemieszkania.pl  – wpisz swoje dane i dane osoby lub firmy, której rekomendujesz nasze lokum.
  • Prześlij wypełniony formularz do nas klikając na przycisk „Wyślij”
  • Jeśli transakcja przebiegnie pomyślnie i osoba polecana przez Ciebie dokona zakupu mieszkania w Wawel Service - skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania wynagrodzenia.

Wypełniłeś formularz, a osoba, którą nam poleciłeś zdecydowała się na zakup mieszkania w Wawel Service? Gratulujemy - pozostało tylko cieszyć się z wynagrodzenia!

UWAGA: Zapraszamy udziału w Programie Partnerskim Wawel Service również osoby prowadzące własną działalność w internecie!

Każda osoba lub firma prowadząca działalność w internecie może opublikować formularz Programu Partnerskiego Wawel Service na swojej stronie i czerpać realne zyski z rekomendacji. Jeśli dojdzie do transakcji z osobą pozyskana w ten właśnie sposób - uczestnik Programu Partnerskiego otrzyma wynagrodzenie: +0,5% wartości kupowanej nieruchomości!

Prowadzisz działalność gospodarczą związaną ze sprzedażą nieruchomości?

Podpisz z nami umowę o współpracy i otrzymuj dodatkowe wynagrodzenie za pozostałe czynności w procesie faktycznej sprzedaży:

  • Wizyta z kupującym podczas oględzin mieszkania lub w Biurze Sprzedaży Wawel Service: +0,8%
  • Asystowanie Polecanemu podczas podpisywania umowy przedwstępnej lub przenoszącej własność: +0,8%

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim Wawel Service
Wyślij Formularz zgłoszeniowy
Zobacz REGULAMIN

* program nie dotyczy inwestycji realizowanych w Warszawie

Zobacz również

„Zamień stare na nowe”- innowacyjny program zamiany nieruchomości, skierowany do osób pragnących sfinansować zakup mieszkania lub domu w wybranej inwe...
24.06.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x