• Kraków (12) 376-72-48
  • Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)

Inwestycja „,Mochnackiego” nagrodzona tytułem "Mieszkania roku 2014/2015"!

10.07.2015

Co ciekawe, o przyznaniu wyjątkowej nagrody decydowali nie tylko wykwalifikowani specjaliści (architekci, eksperci budowlani, urbaniści), ale co najważniejsze internauci. Jury po ponad trzytygodniowych obradach doceniło zarówno walory estetyczne jak i praktyczne kompleksu „Mochnackiego”. Zgodnie z regulaminem konkursu, brane pod uwagę były kryteria architektoniczne, budowlane, lokalizacyjne, wizualne, ekonomiczne, ale przede wszystkim aspekty decydujące o wysokim komforcie życia w danym miejscu. Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować tak wyjątkowe miejsce do życia.

W każdym budynku „Mochnackiego” zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. Mieszkania posiadają cichobieżne windy, balkony, a część tych, znajdujących się na parterze – ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji.

Inwestycja  składa się z małych lokali o powierzchni około 30 m2, jak i dużych, dwupoziomowych mieszkań (około 90 m2) na górnych kondygnacjach. W każdym budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny.

Inwestycja Mochnackiego to propozycja dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie blisko Centrum, a jednocześnie nie chcą rezygnować z kameralnej zabudowy. Budynki są niewielkie, miłe dla oka i bardzo funkcjonalne. 

Zobacz również

„Zamień stare na nowe”- innowacyjny program zamiany nieruchomości, skierowany do osób pragnących sfinansować zakup mieszkania lub domu w wybranej inwe...
24.06.2015
Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x