Znajdź swoje wymarzone mieszkanie podczas "Jesieni Kurdwanów" – otwieramy drzwi Halszki 28A

02.09.2015

W tym roku wszystkie osoby, zainteresowane kupnem mieszkania na Kurdwanowie i tym samym chcące dołączyć do kurdwanowskiej wspólnoty, Wawel Service zaprasza na dni otwarte w swojej inwestycji Halszki 28A. Już w najbliższy weekend 5 i 6 września w Krakowie odbędzie się festyn, który przekona wszystkich uczestników, że Kurdwanów to dzielnica wyjątkowo przyjazna swoim mieszkańcom. „Jesień Kurdwanów 2015” to już 22. edycja corocznej zabawy mieszkańców oraz sympatyków osiedla, w której bierze udział nawet kilkanaście tysięcy ludzi.

Podczas imprezy w godz. 10 – 16 każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć mieszkania zlokalizowane pod adresem Halszki 28A. Cechą szczególną nieruchomości jest przede wszystkim jej energooszczędność. Zastosowane w mieszkaniach systemy rekuperacji oraz izolacji termicznej, pozwalają zaoszczędzić lokatorom nawet do 30 proc. na comiesięcznych rachunkach. To niewątpliwie wyróżnia Halszki 28A spośród innych nieruchomości w tej dzielnicy. Nowoczesne i komfortowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 m2 są miejscem o idealnym mikroklimacie wnętrza, który sprzyja alergikom. Dodatkowym atutem inwestycji jest łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury osiedlowej, punktów usługowych, sklepów, centrów medycznych, szkół, przedszkoli, etc. 

 

Zobacz również

Kompas Korzyści to spersonalizowany program promocyjny skierowany do wszystkich grup naszych potencjalnych klientów. Wiemy, że każdy nabywca ma inne o...
31.08.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x