Premiera nowej inwestycji Wawel Service na 113. Giełdzie Domów i Mieszkań w Krakowie

18.11.2015

Ruszyła sprzedaż najnowszej inwestycji z portfolio naszej spółki. Wawel Service przedstawił już kompleksowy projekt nieruchomości, która stanie przy ulicy Białoprądnickiej, a chętni mogą już dokonywać pierwszych transakcji. Zainteresowanych inwestycją nie brakuje zwłaszcza, że zaadresowano ją do wielu grup klientów. Dzięki dostępności w ramach znowelizowanego programu MdM „Białoprądnicka” to atrakcyjna oferta dla młodych oraz rodzin z dziećmi. Nasz  autorski program rabatowy Kompas Korzyści otwiera również atrakcyjną drogę do zakupu zarówno inwestorom jak i osobom poszukującym swojego pierwszego M.

Inwestycja przy ul. Białoprądnickiej to przede wszystkim nowoczesny zespół dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Jej największe atuty to przede wszystkim doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, szybki dojazd do centrum miasta, liczne tereny zielone w pobliżu oraz kameralny klimat. Klienci Wawel Service decydując się na zakup mieszkania w tej inwestycji mają szansę zamieszkać w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się: Dworek Białoprądnicki, Park Kościuszki oraz rzeka Białucha. Otoczenie sprzyja więc aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury, spacerom po atrakcyjnych okolicach oraz rekreacji.

W „Białoprądnickiej” znajduje się 115 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 81 m2 - wszystkie z balkonami lub ogródkami. Dodatkowym atutem jest wielostanowiskowy garaż oraz kompleks komórek lokatorskich w podziemiach budynków. Termin oddania inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2017 roku.

Zobacz również

14 listopada w Leroy Merlin Bonarka - dzień pełen niespodzianek.
13.11.2015

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: sprzedaz@taniemieszkania.pl


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x