• Kraków (12) 376-72-48
  • Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)

Wawel Service ma już 25 lat

05.07.2017

25 lat temu na polskim rynku pojawiła się firma Wawel Service. Mijające ćwierćwiecze było okresem szybkiego rozwoju. Dziś marka jest rzetelnym i zaufanym liderem w branży nieruchomości.

Wszystko zaczęło się…na Kurdwanowie

Pierwszą inwestycją Wawel Service było osiedle Millenia na krakowskim Kurdwanowie.

W tamtym czasie wszystko było nowe, musieliśmy intuicyjnie prowadzić ten biznes. Patrząc na Wawel Service dziś, wiem, że ta szybka nauka - skok na głęboką wodę, dała nam siłę, dzięki której możemy świętować 25. rok działalności. Dalej budujemy na Kurdwanowie i ta radość z prowadzenia biznesu, która towarzyszyła nam wtedy, jest cały czas – mówi prezes Wawel Service, Bogusław Maciaś.

Dobra passa trwa

Wieloletnia działalność pozwoliła zdobyć cenne umiejętności w nabywaniu terenów budowlanych, nadzorowaniu procesu projektowego i zarządzaniu procesem budowy. Dotrzymywanie umów dało klientom poczucie bezpieczeństwa i zbudowało renomę firmy.

Głównym celem Wawel Service jest budowanie solidnych mieszkań dostosowanych do potrzeb ludzi ceniących funkcjonalność i komfort. Zadowolenie mieszkańców zbudowanych przez nas osiedli daje nam wiele satysfakcji. Jest też bez wątpienia potwierdzeniem sensu naszej pracy oraz pasji, z jaką ją wykonujemy – potwierdza Bogusław Maciaś.

Dziś Wawel Service może pochwalić się liczbą ponad 3500 mieszkań oddanych do użytku w Krakowie, Warszawie i Katowicach, a także inwestycjami dla wymagających m.in. w Zakopanem, Czorsztynie czy Michałowicach.

Zobacz również

28.06.2017
Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x