0

Aktualności

Wszystkie inwestycje

 • 15 stycznia z Bulwarów Wiślanych w Krakowie ruszy Bieg Wielkich Serc root / 11 stycznia 2017

  Blog

  15 stycznia z Bulwarów Wiślanych w Krakowie ruszy Bieg Wielkich Serc, którego jesteśmy sponsorem.

  Zawodnicy mogą wybrać dystans 5 lub 10 km. Uczestnicy, którzy zdecydują się na krótszą rywalizację wystartują o godz. 10 w okolicy Galerii Kazimierz. Długodystansowcy rozpoczną o godz. 12 i przebiegną nie tylko przez Bulwary Wiślany, ale także przez krakowski Rynek. W zawodach wezmą udział również najmłodsi. Specjalnie dla nich przygotowano dystanse: 50 m (4-6 lat), 100 m (7-8 lat) i 150 m (9-10 lat).

 • Nie czekaj do stycznia, zarezerwuj mieszkanie w programie MDM już dziś! unicorn / 21 listopada 2016

  Blog

  Chociaż pierwsza pula pieniędzy na program MDM 2017 została rozdysponowana już w lipcu tego roku, to dla wszystkich zainteresowanych jeszcze nic straconego. Uruchomienie kolejnego dofinansowania własnego M przewidziane jest bowiem na początek stycznia 2017 roku. Osoby pragnące wziąć udział w rządowym programie dopłat mogą już dziś, po uprzednim kontakcie z doradcami sprzedaży Wawel Service, skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla klientów dewelopera i zarezerwować wymarzone mieszkanie.

 • Światowe Dni Młodzieży w Krakowie - utrudnienia root / 16 lipca 2016

  Blog

  W związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży, które będą trwały od 25 do 31 lipca 2016 w Krakowie, chcielibyśmy poinformować, że z powodu wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia w tym czasie licznych utrudnień logistycznych, nasze Biuro Sprzedaży przy Placu na Groblach będzie nieczynne.

  Wszystkich zainteresowanych kontaktem z naszymi doradcami zapraszamy do naszych biur sprzedaży przy ul. Borkowskiej oraz Halszki, które będą czynne 25, 26 i 27 lipca od godz. 10.00 do 15.00.

 • KUP MIESZKANIE PODCZAS EURO 2016 I USTRZEL NAGRODY root / 10 czerwca 2016

  Blog

  Chcesz kupić mieszkanie, ale nie wiesz jak wybrać odpowiedni moment? Zrób to podczas trwania Euro 2016, a zgarniesz wyjątkowe nagrody! To proste – wystarczy, że dokonasz zakupu mieszkania między 10 czerwca a 10 lipca, a w ramach umowy oprócz mieszkania dostaniesz od nas także telewizor. Jaki? To zależy od powierzchni Twojego mieszkania! Twój telewizor będzie miał tyle cali, ile metrów kwadratowych będzie miało Twoje mieszkanie. Nie zastanawiaj się – obejrzyj zmagania podczas Euro 2016 nie tylko w swoim nowym mieszkaniu, ale i na swoim nowym telewizorze!

 • Wawel Service zaprasza na dni otwarte w krakowskich hipermarketach Leroy Merlin unicorn / 05 maja 2016

  Blog

  W dniu 7 maja Wawel Service wraz z Leroy Merlin zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można dowiedzieć się o nowych, obecnie realizowanych, a także już gotowych do odbioru  inwestycjach dewelopera, zadać pytania ekspertom oraz otrzymać atrakcyjne rabaty na zakup mieszkania. Akcja odbędzie się w  krakowskich lokalizacjach  Leroy Merlin.