Zamień stare na nowe

„Zamień stare na nowe” – atrakcyjny program dla nowych lokatorów

 

Chcesz zamienić swoje mieszkanie na nowe, większe lub mniejsze, bardziej atrakcyjne ale perspektywa żmudnych poszukiwań i wielu formalności powstrzymuje Cię przed podjęciem działań?

 

Mieszkania w najnowszych krakowskich inwestycjach dewelopera Wawel Service  można nabyć w ramach niezwykle wygodnego programu „Zamień stare na nowe”. Jak sama nazwa wskazuje, polega on na „zamianie” nieruchomości, poprzez sfinansowanie zakupu nowego mieszkania lub domu z oferty dewelopera ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości. Głównym założeniem programu jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy sprzedaży starego mieszkania.

 

„Program „Zamień stare na nowe” proponujemy naszym klientom już od 10 lat. Od samego początku projekt cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Pozwala on w prosty i bezpieczny sposób zamienić obecne lokum na nowe, wymarzone mieszkanie - bez zbędnych formalności i przy minimalnym wysiłku. Wszystkie nieprzyjemne procesy bierzemy na swoje barki i staramy się, aby zakup mieszkania, który sam w sobie jest bez wątpienia ważnym i zarazem stresującym momentem w życiu, był jak najbardziej przyjazny dla naszych klientów. Z programu można obecnie skorzystać wybierając mieszkanie zarówno w inwestycjach o początkowym stopniu realizacji – Krygowskiego II i III etap, Promienistych i Piasta Kołodzieja, jak i tych, gdzie lokale są już gotowe i czekają na odbiór – Apartamenty Sowiniec, Białoprądnicka oraz Krygowskiego I etap.

 

Warunkiem skorzystania z programu jest wybór i podpisanie umowy deweloperskiej  na jedno z mieszkań z oferty Wawel Service. Następnie, nabywca podpisuje z deweloperem umowę pośrednictwa w sprzedaży – taka forma kontraktu niesie za sobą olbrzymi wachlarz możliwości w przygotowaniu i prezentowaniu oferty sprzedaży nieruchomości. Kolejnym krokiem jest pomoc dewelopera w ustaleniu ceny rynkowej, pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do zawarcia transakcji kupna-sprzedaży, pomoc przy prezentacji nieruchomości oraz finalnie - pomoc przy sprzedaży lokalu.

 

W ramach usługi deweloper gwarantuje:

 

    dokonanie szybkiej i korzystnej transakcji,

    brak dodatkowych kosztów związanych z prowizją dla pośrednika 0% (od Kupującego i Sprzedającego),

    przygotowanie strony formalno-prawnej gwarantującej bezpieczeństwo transakcji,

   

Masz pytania?

Zadzwoń, napisz.

Godziny otwarcia
pon - pt: 09:00 - 18:00

T: (12) 376-72-48
E: 


Biuro sprzedaży
Wawel Service
Plac Na Groblach 21
31-101 Kraków

Napisz do nas, odpowiemy
x