• Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)
+1
galerii zdjęć

O inwestycji

Magiczna Osada

Osada Czorsztyn to, jedyny w regionie, energooszczędny kompleks całorocznych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad Jeziorem Czorsztyńskim.


Cisza, spokój i ... malownicza okolica

Domy jednorodzinne, o metrażach: 126, 146 lub 157 m2, są stawiane równolegle, po pięć, z jednoczesnym zagospodarowaniem i aranżacją otaczającej je zieleni. Każdy dom posiada zadaszony taras. Największym atutem kompleksu jest cisza, spokój oraz przepiękny widok z okien. Teren osady został ogrodzony.

Do budowy kompleksu wykorzystano drewno w połączeniu z murarką oraz elementami ze szkła i stali wysokiej trwałości. Dzięki temu,  pomieszczenia domów zyskały bogatą ekspozycję na światło dzienne, są jasne, przestronne i zachowują wysoką termoizolacyjność.  Ten niesamowity efekt połączenia tradycji z nowoczesnością jest trwały  –  zaplanowany na dekady.

Lokalizacja

Osada Czorsztyn jest oddalona od Krakowa tylko o 100 km. Znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Z cypla, na którym rozplanowano domy rozpościera się przepiękny widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Okolicy strzegą dwa zamki: w Nidzicy i Czorsztynie. To idealne miejsce do wyciszenia myśli, jak i aktywnego spędzania czasu na łonie natury: żagle, kajaki, quady, surfing, rowery, konie, paralotnie, wędkarstwo, wyciągi narciarskie, rajdy terenowe i wiele innych.

Osada Czorsztyn to magiczne miejsce, do którego tęskni każdy, kto odwiedzi je chociaż na chwilę!


Lokalizacja

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania

Siedziba główna firmy,
Plac na Groblach 21

012 376 72 48 

pon.–pt. 9:00 - 18:00

Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x