• Kraków (12) 376-72-48
  • Warszawa (22) 866-54-00
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)
Ilość mieszkań 3
Metraże 108 - 108 m2
Wolnych mieszkań 1

O inwestycji

Domy A8 - Węgrzce, koło Krakowa.

Idealne miejsce dla szukających spokojnej przestrzeni do życia


Z dala od miejskiego zgiełku

Inwestycja położona jest 2 km od północnej granicy Krakowa. Od Rynku Głównego dzieli ją 6,5 km - odległość można pokonać samochodem w 10 minut. Bliźniaki A8 powstają w pobliżu drogi DK7, która łączy Kraków z Warszawą – co zapewni mieszkańcom doskonałe połączenie z województwem świętokrzyskim i mazowieckim. 

Położenie poza miastem nie wyklucza wysokiego standardu życia. Mieszkańcy będą mogli korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury (poczta, szkoła, przedszkole, kościół, market) oraz dogodnej komunikacji podmiejskiej (autobusy linii 217, 247, 257, 277, 280, 297). Dookoła inwestycji znajdują się liczne tereny zielone i spacerowe (w sąsiedztwie boisko klubu „TS Węgrzce”). W okolicy zlokalizowane są podworski budynek franciszkański z pozostałościami dawnego parku ze stawami oraz fort pancerny z połowy XIX wieku – największe atrakcje wsi Węgrzce.

Zaciszna okolica sprawi, że mieszkańcy będą mogli żyć z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. Spokojna i bezpieczna okolica będzie idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi.

Nowoczesny styl w podmiejskiej przestrzeni

Inwestycja A8 to cztery domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich położony jest na około 300 metrowej działce. Zaprojektowane według najnowszych standardów domy dają nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Powierzchnia 134 m2 została podzielona na parter (składający się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i holu) oraz poddasze (złożone z czterech dużych pokoi oraz łazienki z pralnią).

Rekomendacje

Wawel Service rekomenduje inwestycję Domy A8 położoną zaledwie 2 km od północnej granicy Krakowa, w Węgrzcach.

Wysoki komfort życia

Inwestycja została wyposażona w instalacje wewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i holu, grzejniki oraz wysokiej jakości kocioł. Do każdego lokalu przynależy garaż oraz duży ogródek. Domy A8 z pewnością przypadną do gustu młodym małżeństwom, jak i rodzinom z dziećmi.

Domy A8 zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły i w trosce o komfort mieszkańców. Kompozycja elewacji nawiązuje do charakteru willowego. Zastosowanie różnorodnych materiałów takich jak: szkło i drewno uplastycznia budynki, a jasne kolory nieruchomości sprawią, że doskonale wpisują się one w charakter przestrzeni podmiejskiej.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje pytania

Siedziba główna firmy,
Plac na Groblach 21

012 376 72 48 

pon.–pt. 9:00 - 18:00

Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x