• Warszawa (22) 866-54-00
  • Kraków (12) 376-72-48
  • Katowice (12) 442-00-53
schowek (0)

Nasze inwestycje
Szukaj spośród ponad 7 dostępnych mieszkańWłasne mieszkanie w Stolicy jest marzeniem wielu – jeśli poszukujesz atrakcyjnej pod względem lokalizacji  nieruchomości w wybranej dzielnicy, zapoznaj się z naszą ofertą. Lata doświadczeń na rynku ogólnopolskim zaowocowały  powstaniem  7 inwestycji mieszkaniowych w stolicy .  

Aktualnie oferujemy Państwu mieszkania  w dzielnicach Ursus oraz Praga Południe.  Obie inwestycje będą oddawane do użytkowania już w czerwcu 2018 roku.  W naszych nieruchomościach znajdziecie Państwo komfortowe mieszkania o znakomitych rozkładach - bardzo wysoko ocenianych przez naszych Mieszkanców. Architekci wnętrz, z którymi współpracujemy - pomogą dostosować mieszkania do Państwa oczekiwań na etapie wykończenia. 
Już wkrótce zaprezentujemy Państwu ofertę mieszkań w nowej inwestycji, której realizację rozpoczniemy w I kwartale 2018 roku. Słoneczna Leśniczówka powstanie w dzielnicy Wawer w części graniczacej z Pragą Południe.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych zakupem lokali użytkowych i powierzchni biurowych  na Mokotowie i na Pradze Południe.Napisz do nas, odpowiemy
x

Napisz do nas.

x